Sprowadzone – Sierpień 2

Renault Megane

Ford Focus

Mercedes CLK

Toyota MR2

Kia Ceed

Ford Grand Cmax

 

Renault Megane

Bo jest okazja a okazje to jest to, co tygrysy lubią najbardziej. Renault Megane 1,2 litra, 97kW, 61000km. 2014 rok, wyposażenie, bezkluczykowy dostęp i start. Nawigacja, asystent pasa, czytanie znaków, bluetooth. Warto się przyjrzeć. Do poniedziałku w Świdnicy 31400 złotych. Zarejestrowany w Polsce.

 

Ford Focus

Ford Focus to chyba najbardziej praktyczne, kobiece auto, które bardzo często kupują mężczyźni. Bo ma wszystko, co Panie zwykle potrzebują, podgrzewane fotele, podgrzewaną przednią szybę, automatyczną klimę, bezkluczykowy start, radio pod kątem, żeby się tipsiki nie łamały, a do tego silniki na przykład 2.0 diesel jak w wielkim Galaxy. No i maskę otwiera się po ludzku też już w tym modelu. Toż to mega mieszanka. Dlatego fajnie, że po te auta sięgacie. Kolejny gotowy na jutro do wydania.

 

Mercedes CLK

Mercedes CLK 200. Kajetan pokazuje prawidłowy strój do cabrio. Pamiętajcie o czapce i ochronie szyi. To na serio potrzebne. Ten CLK jest 2004 rok, zatem jak najbardziej a propos, już lekki vintage, że jego linie są bardziej okrągłe bo tak wtedy było modnie ale nadal cieszy oko. 163 konie. Cenowo to nadal 30 kPLN i wyżej za dobre egzemplarze.

 

Toyota MR2

MR2 z 1991 roku, to bardzo uwodziecielskie autko. Czerwony, do tego ten dach, spoiler, felgi, dźwięk z wydechu. Piękne! Tylko gdzie jest silnik w tym cacku?
P. S. Był lakierowany już ale w całości i solidnie stąd taki świeży wygląd.

Kia Ceed

Auto ist top, top, top...przynajmniej przez telefon.
Czyli to, co lubicie. Kia Ceed, 1,6, benzyna.

Z tym "top, top, top" tak nie do końca tylko bo hamulców z tyłu nie ma:). Ale to już taka uroda takich miejsc. Kia OK.

 

Ford Grand Cmax

Takie sprawy lubimy.
Grand C-Max dwuletni. 30.000 km, przed domem cała transakcja. Mówiłem, żeby dzieci liczyć a sprzedawca źle policzył i teraz przesiadł się na Alhambre*. C-Max muss weg! 1,5 litra, 150 koni. *Chodzi o liczbę fotelików pod isofix.