Sprowadzone Maj część 2

Kamper

Honda Civic

Volkswagen Passat B8

Skoda Superb

Kia Venga

Volvo Xc70

 

Kamper

Kamper, specjalny a może ciężarowy. Do rejestracji w Polsce jeszcze poprawka w badaniu technicznym, żesz... Ale już ostatnia. Tymczasem wpłynęła zaliczka i czekamy na rejestrację. Marek poprawił uszczelkę świetlika, koła, pompkę wody. Nawet na jeden weekend nie zdążymy wyjechać. Niech dobrze posłuży i niech będzie, że zarezerwowane. Znika z ogłoszeń.

 

Honda Civic

Dziś kupujemy po taniości . Ale obydwa zaskoczyły dobrym stanem. Honda brakiem rdzy, oryginalnym lakierem na całości. Fiesta mruczącym silniczkiem, swoim 82 konnym.
Jak Klient zamawiał Civic do 10.000, żeby był 1,6 i 110 koni. To wydawało się mało realne a tu jeszcze zostanie na serwis i rejestrację. Co za czasy...niezła zabawa w kazdym razie z takimi autami.

Volkswagen Passat B8

Żeby nie było potem, że wywozimy auta za granicę i nie dzielimy się. Passat Comfortline, 2018, 1,8, benzyna, 179 koni, 55000 km, automat, virtual cocpit, wszyscy o to pytają, więc to chyba coś fajnego. Po pełnym serwisie w VW, już na 60 tysięcy km, 91000 zł z VAT 23. Można leasingować.

 

Skoda Superb V6 3.6

Jeśli lubisz myśleć o sobie, że jesteś cool daddy ale nadal masz silnik 1,6 benzyna albo 1,9 diesel to pora to zmienić, nim Ci się dysonans poznawczy pojawi i pogłębi.
Superb, 2010 rok, 130000 km, 3,6 litra, 260 koni 4x4. 40 kPLN? Rozmawiajmy!
Hitem jest opcja streamingu muzy po Bluetooth np. ze Spotify! Extra.
Do latania na dużych prędkościach dałbym rozmiar większe koła.
P. S. Chyba, że masz inne priorytety niż "cool", to spoko 1,6 też może być. Bo najważniejsze to byc w zgodzie z sob

Kia Venga

Kia Venga, 1,6 litra, 125 koni mech. 2010 rok, 125000 km, automatyczne klima i skrzynia biegów, grzane fotele, panorama dach otwierany, bezwypadkowe, gruby rabat orax super kawa. Polecamy to auto i tę firmę oraz oczywiście nasze usługi! 🇩🇪 🇸🇪 🇵🇱 🇨🇿

Volvo XC70

Rosyjscy naukowcy po wielu latach badań ustalili, że najlepszym i jedynym rozsądnym wyborem na polskie drogi i pobocza, te z krawężnikami, to będzie VOLVO XC 70. Również nasze empiryczne badania w tym zakresie zdają sie potwierdzać, że zarówno prześwit, jak też zawieszenie czy w końcu fotele zabezpieczają najbardziej wrażliwe 4 litery przed wstrząsami związanymi z dojazdami na działkę, do pracy, do przedszkolka albo na budowę domu. W gratisie masz szacunek kierowców z przeciwka, którzy widząc to auto też bardziej pilnują swojej prawej strony nagle.