Sprowadzone – Maj część 1

Opel Astra

Chevrolet Captiva

Forf Focus

Mercedes C

Renault Megane

Pontiac

 

Opel Astra

Astra i Focus ciągle rządzą w klasie średniaków. Jakoś nie chcecie sięgnąć po Golfy i koleżków z VAG. Why? 🤔 VAG już się mocno poprawił po latach nieudanych diesli przecież?

 

Chevrolet Captiva

Majówka majówką a kółka muszą się kręcić. Captiva 3,2 litra, silnik, skrzynia wszystko w porządeczku, benzyna. Auto z kraju ogórków, tulipanów i jointów już w Toruniu. Ciekaw jestem, którym z tych warzyw pachnie? Fajny kawał czołgu.

Ford Focus

 

Mercedes C

C Klasa W 204 gości coraz częściej w Waszych zamówieniach. To bardzo dobry pomysł, szczególnie jeśli wnętrze komory silnika po dziesięciu latach wygląda niemal na nowe. 2010, rok, 134000 km, 184 konie mech. Avangarde, dwa komplety kół, ostatni serwisw styczniu 2020. Wsiadać, jeździć! Zapraszamy 🇩🇪🇵🇱🇨🇿🇸🇪.

Renault Megane

Renault Megane to już klasyka. 1,6 litra, benzyna. 109000 km. 20 /25 tys zł za wiarygodne egzemplarze w oryginalnym lakierze. Bezproblemowe auta. Warte polecenia do codziennego użytkowania.

Pontiac Grand Prix

Auto z gatunku. Panie Jacku, Panie Kajtku, Panie Danielu, żona to by mnie zabiła ale ja to bym kupił ten... Tym bardziej, że dziś, 4 maja, "Światowy Dzień Gwiezdnych Wojen" Nech moc będzie z Wami!
"ten" jest ze Szwajcarii, tak stamtąd tez importujemy, 1991 rok, 147000km, od jednego właściciela, hmm, sami jesteśmy ciekawi. Cena? Jeszcze nie wiadomo ile to wyjdzie końcowo ale około 15.000 zł aha,, dla niezorientowanych to jest piąta generacja Pontiaca Grand Prix,
3,1 litra,
P.S. liczymy na tych nieżonatych jeszcze z tym autem.