Sprowadzone grudzień

Volvo V70 2010

Audi A3 S-Tronic 2014

Audi A4 2014

Opel Zafira B

BMW 120

 

Volvo V70 2010

Tym razem szwedzki samochód, ale import z niemiec. Volvo bardzo często jest poszukiwaną przez naszych Klientów marką, co specjalnie nas nie dziwi. Słynna niezawodność, prostota która może się podobać, ciekawe wersje silnikowe i wyposażenia, a w tym przypadku również rodzinna użyteczność.

Oczekiwaniem Klienta był konkretny model z silnikiem benzynowym 2.0 w wersji kombi, a to że dodatkowo znaleźliśmy model w jasnej skórze skórze, to zaakceptowany przez kupującego "efekt uboczny". Samochód z potwierdzoną historią serwisową i przebiegiem 211 000km, jesteśmy pewni że będzie służył bezproblemowo przez kolejne lata. Po wszystkich opłatach cena ok 30 tysięcy złotych.

 

Audi A3 S-Tronic 2014

Audi jako marka znalazło się na 5. miejscu w naszym całorocznym zestawieniu popularności wśród samochodów importowanych na zamówienie przez CarForFriend.pl. Tutaj szukaliśmy zwinnego malucha z benzynowym silnikiem, który nie tylko będzie płynine przemieszczał się po mieście, ale również da frajdę z jazdy po autostradzie. I jest 1.4 TFSI 150KM w automacie, tak jak oczekiwał Klient.
 
Samochód sprowadziliśmy na zamówienie z Niemiec, gdzie do tej pory jego poprzedni właściciel przejechał zaledwie 38800km i co oczywiste wszystkie planowane serwisy i przeglądy były realizowane w autoryzowanej stacji serwisowej Audi.  Przy tak nowych samochodach z tak małym przebiegiem wspólnie z naszymi Klientami zastanawiamy się "czy jest sens kupować nowy samochód z salonu za cenę ok 160 tys złotych? czy jednak lepiej zamówić używane auto za połowę ceny katalogowej?" Wszystko zależy od zasobności portfela, własnych przekonań i doświadczeń kupującego, my zawsze staramy się maksymalnie spełnić oczekiwania.
 

 

Audi A4 2014 2.o tdi

Używane Audi w grudniu cieszą się zastanawiającą popularnością. Tym razem oczekiwaniem kupującego była wersja kombi ze sprawdzonym dwulitrowym dieslem pod maską z automatyczną skrzynią.

Choć na rynku takich modeli jest wyjątkowo dużo, to znaleźć wśród nich model, który spełni oczekiwania Klienta oraz spełni nasze oczekiwania co do stanu technicznego, wyposażenia i ceny, już nie jest tak łatwo. "Dla chcącego to nic trudnego", kilka telefonów, maili, weryfikacji w bazach ubezpieczeniowych, negocjacje cenowe ze sprzedającym, finalna akceptacja u kupującego i Audi jedzie do Świdnicy. Poza wyznaczonym wyposażeniem ten samochód jest wyposażony w: aktywny tempomat, asystenta pasa ruchu, czujnik zmęczenia i asystenta hamowania, dla jednych gadżety ale dla coraz większej liczby kupujących kolejne małe kroki do podnoszenia bezpieczeństwa. 

Przebieg 170 tys km, cena ok 55 000zł za używane Audi A4 z 2014 roku gotowe do rejestracji.

 

Opel Zafira B

Często użytkownicy nas pytają - Czy sprowadzacie również starsze samochody na zamówienie? Jak najbardziej, jeżeli tylko nasze warunki i poniesione koszta zostaną przez kupującego zrozumiane i zaakceptowane.  Kupując auto od nas masz pewność, że:
- samochód został sprawdzony przez profesjonalistów
- jego cena została maksymalnie obniżona przy negocjacjach ze sprzedającym
- dostajesz samochód z 12 miesięczną rękojmią
- nie będziesz musiał przez najbliższe miesiące szukać finansowania na kolejne naprawy
W końcowych kalkulacjach zawsze wychodzi taniej kupić pewne, sprawdzone auto niż kupić w niższej cenie i później naprawiać. Po kilku latach w branży i sprzedanych setkach samochodów wiemy jakie samochody kupić, aby klient był zadowolony.

 

BMW 120

W naszej pracy nie tylko kupujemy samochody na zamówienie naszych Klientów, ale sporadycznie decydujemy się na zakup ciekawych egzemplarzy do sprzedaży z ogłoszeń. Choć nie jest to nasze główne zajęcie, to znajomość rynku i wiedza o tym jakich samochodów poszukują Polacy, daje nam możliwość "zabawy" również w zakupy plac do odsprzedaży.

W grudniu kupiliśmy używane BMW 1 z 2006 roku z 150 konnym silnikiem, z automatyczną klimatyzacją, ksenonami i szyberdachem. Zweryfikowany przebieg 147000km daje lekko ponad 10 tysięcy kilometrów rocznie, co widać nie tylko na liczniku, ale również w stanie samego samochodu. Samochód po wyczyszczeniu i myciu w Polsce nie wygląda na 13 latka, a wręcz na 3 latka. 

Taki samochód choć w nie najniższej cenie, znajdzie kolejnego właściciela bez problemów.