O nas

Nasza misja – polecamy tylko najlepsze samochody używane.


Polecamy wyłącznie auta z dobrą historią, wyposażeniem oraz solidnymi parametrami technicznymi. Zależy nam na budowaniu otwartych i przyjacielskich relacji z klientami. Proponujemy tylko takie auta, z których kierowcy będą naprawdę zadowoleni.

Od października 2015 jesteśmy pierwszą polską firmą, która uzyskała członkowstwo w Niemieckim Stowarzyszeniu Handlu Samochodami. Bundesverband für freie KFZ-Händler. www.bvfk.de. Jest to potwierdzeniem, że nasze starania w prezentowaniu rzetelnie oferty pojazdów używanych są wiarygodne nie tylko w Polsce ale również w Niemczech.

Jak to robimy ? Po pierwsze: fachowa porada i pomoc w wyborze auta.

Jesteśmy grupą fachowców z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem w branży – od lat obserwujemy rynek motoryzacyjny. Zauważamy niepotrzebne wzrosty cen nowych aut spowodowane drogim wyposażeniem i nowinkami technicznymi. Kupujący, często skuszeni reklamą, przepłacają i nabywają bardzo drogie samochody, niewarte swojej ceny.

Z czasem rynek weryfikuje, które auta i rozwiązania są naprawdę dobre i warte polecenia. Służymy naszym klientom rzetelną poradą. Pomagamy w wyborze dobrego i wygodnego samochodu, w który warto zainwestować – z najlepszym silnikiem oraz funkcjonalnym wyposażeniem. Wspieramy w doborze modelu dostosowanego do indywidualnych potrzeb oraz wymagań klientów.

Po drugie: miła i rzetelna obsługa oraz dobre warunki cenowe.

Zanim auto trafi do sprzedaży, poddawane jest przez nas niezbędnym naprawom. Dzięki temu klient ma pewność, że kupuje u nas samochód w najlepszym stanie – bez ukrytych usterek. Jeśli auto ma jakiekolwiek wady mówimy o tym otwarcie w chwili jego zakupu. Nie przekręcamy liczników. Cieszymy sie z nowej regulacji prawnej, która powstała w styczniu 2014, nakazującej wpisywanie podczas corocznych przeglądów na stacjach diagnostycznych aktualnego stanu licznika.

Polecamy tylko takie samochody, które sami zaproponowalibyśmy swoim bliskim i przyjaciołom. Nie wierzysz? W naszej ofercie znajdziesz opcje kupna z gwarancją.

Po trzecie: www.carforfriend.pl to fachowa pomoc w sprzedaży Twojego samochodu.

Pomagamy we wszystkich kwestiach dotyczących sprzedaży auta. Zanim samochód trafi do ponownej sprzedaży naprawiamy go z dbałością o każdy detal. Doprowadzamy do jak najlepszego technicznego stanu. Sprzedajemy i tym samym skupujemy jednak tylko auta z pełną historią oraz kompletnymi danymi technicznymi na temat pojazdu.

Jesteśmy na Facebooku. Więcej zdjęć, więcej bieżących materiałów i opisów samochodów!