Kim jest Carforfriend - Auta dla Przyjaciół?

Zespołem doświadczonych specjalistów i pasjonatów motoryzacji, którzy swoje wieloletnie doświadczenie wykorzystują do poszukiwania i weryfikacji pojazdów dostępnych na rynkach zagranicznych (głównie Niemcy, Szwecja, Czechy ale też inne kraje EU).

Na czym polega nasza usługa

Dopasowujemy samochody do Waszych potrzeb, to my wyszukujemy, dzwonimy negocjujemy, jeździmy sprawdzać auta na miejscu. Po wyborze egzemplarza to my sfinansujemy przejściowo auto do chwili wydania dokumentów leasingodawcy w Polsce (zwykle musisz mieć minimu 15% ceny auta w Polsce jako wkład własny). Dostarczymy następnie gotowe do rejestracji auto pod Państwa dom, do leasingodawcy albo przygotujemy do odbioru w naszym oddziale (Świdnica, Toruń, Warszawa).

Jak wygląda proces zakupu

Przez wypełniony formularz, poznajemy oczekiwania i budżet. Do Twoich oczekiwań dopasowujemy oferty samochodów z Niemiec, Szwecji, Czech, i innych krajów UE. Oferty przekazujemy Klientowi, dla wybranych ofert sprawdzamy szczegółowo sprzedawcę, oceniamy stan techniczny, negocjujemy cenę. Gdy oferta zostanie zaakceptowana, samochód rezerwujemy, kupujemy, odbieramy i dostarczamy do Świdnicy. Tu przygotujemy dokumenty dla Leasingodawcy. Na Twoje życzenie dokonamy drobnych napraw i poprawek lub detailingu auta.

Ile kosztuje nasza usługa

Opłata jest uzależniona od:
- sposobu płatności
- miejsca gdzie kupimy auto
- miejsca gdzie będzie odbierane
- wynegocjowanej ceny
- zakresu usług serwisowych jakie mamy zrealizować w Polsce po zakupie.

Jak długo trwa sprowadzenie auta

Od podjęcia decyzji o zakupie wybranego egzemplarza do odbioru samochodu w Polsce mija najczęściej 5-10 dni (zakup z Niemiec), 1-3 tygodnie (auta ze Szwecji). W przypadku leasingu jednak będą to zawsze 2 do 3 tygodni!

Chcesz poznać naszą ofertę?

Dopytać o interesujące Cię szczegóły?

Wypełnij formularz poniższy formularz lub zadzwoń do nas
Jacek Fijołek +48 888 333 162

Wybierz co jest dla Ciebie ważne:

*wypełnij przynajmniej jedno z pól dotyczących opisu szukanego samochodu *kod pocztowy potrzebny tylko w celu wyliczenia orientacyjnego kosztu dostawy pojazdu
Sprowadzone auta

Każdego miesiąca sprowadzamy kilkadziesiąt nowych samochodów

Pierwsza oferta

Otrzymasz w ciągu 24 godzin (dni robocze)

Rękojmia

Na zakupiony samochód otrzymasz 12-miesięczną rękojmię

Oszczędności

Na naszej współpracy zaoszczędzisz: czas, nerwy i pieniądze

Dostawa do domu

Zakupiony samochód możemy dostarczyć "do domu"

Leasing samochodu używanego z zagranicy

 

Czy to możliwe?  TAK!
Samochód kupiony poza granicami Polski, może zostać objęty takim samym leasingiem jak auto nowe czy używane kupowane w Polsce. Tak samo jak przy zakupie auta nowego, potrzebna będzie pełna faktura VAT 23%

Jak wygląda proces zakupu używanego auta w leasingu
Bardzo podobnie jak w przypadku zwykłego zakupu za gotówkę, poznajemy Wasze oczekiwania, budżet, wybieramy odpowiedni samochód. Wspólnie z Wami podejmujemy decyzję o zakupie wybranego modelu. Następnie wpłacasz u nas swój wkład własny, my importujemy auto i zapewniamy, że egzemplarz jest bez wad prawnych, nadający się do leasingu. Przygotowujemy dokumenty do rejestracji w Polsce. Leasing sprawdza Ciebie i mówi OK, my wydajemy dokumenty do leasingu. Leasingodawca podpisze z Tobą umowę leasingu. Zarejestrują auto, zapłacą nam za auto. My wydamy Tobie przedmiot leasingu. Cieszysz się autem!

Ile kosztuje nasza usługa
Podobnie jak z procesem zamówienia, tak i w przypadku kosztów, nasza prowizja uzależniona jest od: miejsca gdzie kupimy samochód, jego ceny, miejsca gdzie mamy auto dostarczyć w Polsce. Ponieważ do umowy leasingowej niezbędna jest dodatkowa ocena rzeczoznawcy oraz inwestycja naszych środków na zakup auta, nasze wynagrodzenie to najczęściej ok 5500 zł netto oraz 3% z kwoty, którą za Ciebie sfinansujemy.

Kilka ostatnich naszych zakupów pod zamówienie
Kliknij w dowolne zdjęcie

Obejrzyj nasze filmy i poznaj szczegóły oferty i proces zakupu samochodu przez internet

Ile kosztują nasze usługi

Leasing auta z zagranicy

Proces zakupu auta na zamówienie