Krok 1: Realizacja transakcji

Szczegóły transakcji:

Usługi dodatkowe takie jak transport auta pod dom, serwis olejowy, wymiana opon, itp. Zamówisz ewentualnie w kroku nr 3.

Podaj swoje dane:

Tutaj podajesz tylko niezbędne dane kontaktowe i potwierdź zapoznanie regulaminu aby przejść do płatności zaliczki. Wtedy nikt już Cię nie uprzedzi! Dane adresowe dostawy samochodu i dokumentów podasz spokojnie w kolejnym kroku.

 • Zasada 1Kupując samochód on-line zachowujesz możliwość negocjacji ceny końcowej! Nie gwarantujemy Ci obniżenia ceny, ale postaramy się to dla Ciebie zrobić! Kupując teraz możesz jednak być spokojny, że nikt Cię nie uprzedzi. Dotyczy tylko samochodów z Importu, te kupione z naszego placu nie podlegają kolejnym negocjacjom!
 • Zasada 2On-line wpłacasz tylko zaliczkę! Pamiętaj, że poprosimy Cię o dopłatę reszty pieniędzy przed importem lub wydaniem samochodu w naszej siedzibie, (zależy jaką opcję finansowania i zakupu wybierzesz). Niskie ceny naszych usług są warunkowane Twoim finansowaniem. Jeśli chcesz skorzystać z naszego finansowania do chwili odbioru auta zadzwoń do nas!
 • Zasada 3Bądź spokojny! Jeśli pojazd (co jest mało prawdopodobne) będzie miał cechy nieujawnione w opisie, możemy go dla Ciebie zareklamować według niemieckiego prawa również. Reklamacja nie obejmuje nigdy elementów eksploatacyjnych. Klocki hamulcowe, zarówki, wycieraczki itp.
 • Zasada 4Wybierając samochód z Niemiec (BVFK lub inne) pamiętaj, że do chwili rejestracji tego pojazdu w Polsce minie od kilku do maksimum kilkunastu dni! Wybierając auto z Polski, z carforforfriend.pl jest zawsze w pełni opłacone i / lub zarejestrowane w Polsce polisą OC!
 • Zasada 5Cena zakupu samochodu w Niemczech zawiera w szczególności:
  zakupu samochodu w Niemczech, koszt transportu do Świdnicy, przygotowanie administracyjne do rejestracji w Polsce, podstawowe narzędzia bezpieczeństwa czyli trójkąt ostrzegawczy, gaśnica, kamizelka odblaskowa, co najmniej 1/4 zbiornika paliwa, mycie i przygotowanie pojazdu do wydania klientowi.
 • Zasada 6Dla pojazdów dostępnych w Polsce cena zawiera:
  zakup samochodu w Polsce, wszystkie podatki i opłaty, przygotowanie do rejestracji, podstawowe narzędzia bezpieczeństwa czyli trójkąt ostrzegawczy, gaśnica, kamizelka odblaskowa, co najmniej 1/4 zbiornika paliwa, mycie i przygotowanie pojazdu do wydania klientowi.
 • Zasada 7Cena oferowanych tutaj pojazdów z Polski i Niemiec nie zawiera:
  transportu do Twojego domu, rejestracji w Twoim urzędzie, polisy ubezpieczeniowej.
  Możesz to zamówić lub poprosić o ofertę w następnym kroku - będziesz miał czas na decyzje i sprawdzenie naszej oferty ubezpieczenia czy dostawy auta pod dom. Szanujemy Twój czas!

Zapytaj o ofertę

Masz pytania dotyczące tego samochodu?