Kontakt

Formularz kontaktowy
Jacek - samochody na zamówienie:

ul. Kazimierza Odnowiciela 8, 58 – 100 Świdnica

Jacek Fijołek: jacek.fijolek1@gmail.com

Prezes, Sprzedawca samochodów, Motocyklista.

Zna niemiecki, angielski, hiszpański, szwedzki, rosyjski. Studia z Zarządzania z doświadczeniem w rozwoju sprzedaży w Polsce i Niemczech! Hobby? JCK! Samochody, Motocykle, Hiszpania, Rock!

Samochody na zamówienie:

Świdnica

Kajetan Mierniczak dswcff2@gmail.com

tel. 515 515 098

Doradca do spraw samochodów i motocykli. Inżynier mechaniki z wykształcenia Wie detalicznie jak działa samochód czy motocykl! Motocykle potrafi poskładać w nocy bez latarki! Odpowiada za Wasze zakupy oraz franczyzę.

Jacek M. dswcff1@gmail.com

Doradca do spraw samochodów, szczególnie Audi i youngtimery różne. Typowy doradca/sprzedawca, który jest przesympatyczny w tym co robi i potrafi dostrzec Wasze potrzeby wobec pojazdu. Hobby? Modelarstwo, serio!

Paula M. carforfriend@gmail.com

Odpowiada za administrację na miejscu oraz Internet. Sympatycznie i konkretnie powie jak zarejestrować auto zagraniczne oraz pomoże ogarnąć dokumenty wszelkie i korekty!

Marek L.

Kierowca i zakupowiec! Uwielbia BMW i sporo wie o samochodach wszelkich, ogólnie mówiąc. To on do Was czasem zadzwoni z Niemiec stojąc przy aucie! Spokojny bardzo i punktualny. Ma poczucie humoru! Mówcie do niego Krystian!

Brodnica

Maciej: 503 506 459

Zapytaj o ofertę

Masz pytania dotyczące tego samochodu?