Inwestycje w handel samochodami

CFF Firma

CARFORFRIEND.PL/DE to marka działająca na rynku pojazdów używanych w Polsce oraz w Niemczech od lat. Jako ludzie związani z tą firmą i marką dysponujemy wiedzą i doświadczeniem umożliwiającymi zakup, transport, naprawy, przygotowanie do sprzedaży i sprzedaż pojazdów używanych w sposób umożliwiający generowanie w powtarzalny sposób zysków z prowadzonej działalności. Ponadto wyróżnia nas RZETELNOŚĆ w sposobie oferowania pojazdów używanych, co szczególnie doceniają nasi Klienci! Jesteśmy jedyną w Polsce Firmą, która jest członkiem Niemieckiego Stowarzyszenia Wolnych Handlarzy Pojazdów. www. bvfk.de. W tym co robimy, charakteryzuje nas otwartość na potrzeby Klientów oraz troska o bezpieczeństwo na drodze. Wybieramy tylko sprawdzone modele pojazdów, z niskimi przebiegami i dobrym wyposażeniem, w korzystnych cenach.Rozwijany przez nas model biznesu jest dostępny również w postaci Franczyzy.

Teraz oferujemy również Tobie możliwość inwestowania na rynku pojazdów używanych w aktywny sposób. Twój kapitał zostaje bezpieczny a jednocześnie masz możliwość uzyskania zysków wyższych niż na lokatach bankowych. Inwestujesz w konkretne pojazdy. Jako inwestor otrzymujesz login oraz hasło do naszego systemu i widzisz po zalogowaniu strukturę rzeczywistych kosztów dla danego pojazdu oraz potencjalny zysk. Sam wybierasz, który pojazd według Ciebie ma największe szanse na największe zyski w najkrótszym czasie! NIE MUSISZ URUCHAMIAĆ AUTOKOMISU BY AKTYWNIE INWESTOWAĆ NA RYNKU POJAZDÓW UŻYWANYCH! NISKA BARIERA WEJŚCIA. Najmniejsza możliwa wpłata to 2000 PLN! Sprzedajemy rocznie wiele pojazdów na których zarabiamy. Dołącz do nas i zarabiaj z nami! My zyskamy większą skalę działania a Ty zyskasz więcej pieniędzy niż na sztywnych lokatach!

CFF Firma

Nie czekaj aż inni Cię wyprzedzą

Działaj z nami już dziś!

To ile można zarobić przykładowo?

To proste – patrz przykład poniżej!

CFF Firma

WYNAGRODZENIE TO:

- 0,714% (brutto czyli odjęty zostanie podatek od zysków kapitałowych) za każdy pełny miesiąc utrzymywania Twoich pieniędzy do naszej dyspozycji. Netto dla Ciebie zostanie około 0,6% za każdy miesiąc. Czyli z każdych 10.000 PLN otrzymasz około 60 PLN za miesią kalendarzowy.

- wypłaty zysków dokonywane są zawsze na początku kolejnego kwartału za kwartał poprzedni

- w każdej chwili możesz wypowiedzieć umowę i otrzymasz zwrot kapitału:

a) w kwocie do 10.000 PLN w ciągu 3 dni

b) kwoty powyżej 10.000 PLN indywidualnie, zwykle nie dłużej niż 14 dni roboczych.

- minimalna kwota inwestycji to 2000 PLN

TWOJE DODATKOWE KORZYŚCI TO:

- opcja zakup samochodu bez prowizji JCK (jedno auto na rok) dla Ciebie lub osoby wskazanej przez Ciebie

- doskonała nauka handlu samochodami poprzez spotkania z nami, podglądanie od środka jak to robimy

- inne możliwości współpracy

CFF Firma

Firma powstała w 2015 roku i staje się liderem handlu internetowego pojazdami używanymi w Polsce! Naszą walutą jest rzetelność opisu dostarczanych samochodów. Zapraszamy!

CFF Firma

To jak? Ile chcesz zainwestować?
INTERESUJĄCE ale masz dalsze pytania?
PYTAJ! Pisz, dzwoń, przyjedź i zobacz co i jak robimy!
Sprawdź naszą stronę www.carforfriend.pl albo znajdziesz nas na Facebooku pod Facebook/carfofriend.de
Do tego, jako Inwestor, zyskujesz opcję zakupu samochodu w bardzo dobrej cenie. Po spełnieniu dodatkowych warunków – patrz Regulamin!