Import pojazdów z USA

Masz pytania o auta z USA? PL 888 333 162
DE 017770 54 945
albo mail autojck@gmail.com

Car For Friend to od lat firma handlująca pojazdami używanymi. Z rosnącym powodzeniem sprzedajemy samochody osobowe przez Internet w Polsce, Czechach oraz Niemczech. Dostarczamy pojazdy pod dom do Klientów. Dostarczane przez nas pojazdy pochodzą z rynku całej niemal Europy. Głównie Niemiec, Szwecji ale również Włoch, Hiszpani czy innych mniej popularnych krajów.

Wyszukujemy dla Ciebie auto dokładnie takie jakiego poszukujesz w możliwie najlepszym stanie technicznym przy założonym budżecie!

Od 2019 roku włączyliśmy również import pojazdów z USA dla Klientów z Niemiec i Polski, czy Czech ale również dla innych krajów. Różnimy się od konkurencji jasnymi zasadami oraz jakością usług.

Ponieważ zrealizowaliśmy sporo projektów naprawczych dla pojazdów klasycznych to pomożemy również Tobie naszym doradztwem w ocenie kosztów, ryzyka itp. Znamy się na samochodach i mechanice oraz lakiernictwie.

Współpracujemy z warsztatami w Polsce, które pomogą Ci przygotować young i old-timery do użytkowania. Chętnie wcześniej podamy Ci przybliżone koszty takich usług.

Nasze ceny to:

Wyszukiwanie auta w USA pod Twoje zamówienie: bez opłat albo max 400 PLN
Obsługa importu: 1000 Euro netto (plus koszty faktyczne, transport i podatki) Nie ważna jaka jest wartość Twojego zakupu!
Transport to zwykle 200 – i więcej dolarów za dostawę do portu. Dostawa do portu w Europie to około 800 -1200 USD zależy skąd dokąd i wielkość pojazdu.

Transport do Polski to około 1500 PLN do 2000 PLN max jeśli duże SUV

Cło na importy do Unii Europejskiej to 10 Procent od wartości pojazdu liczone od sumy faktura zakupu+koszty transportu do portu w Europie. Cena pojazdu w USA 5000 USD, transport 1000 USD podstawa do cła to zatem 6000 USD!

Jako polsko niemiecka firma sprowadzamy auta do niemieckich portów, dzięki czemu płacicie 19% VAT. Pamiętaj, że ten VAT można odliczać na ogólnych zasadach! To jest dodatkowa korzyść importu pojazdów z USA!

Te ceny obowiązują przy Twojej wpłacie 100 % kosztów w chwili zakupu. Jeśli chcesz to możesz skorzystać z naszego finansowania do chwili dostawy pojazdu w Polsce. Koszty takiej operacji to 5% od wartości pojazdu i transportu.

Jak zacząć? Wypełnij formularz poniżej!

Powiedz nam czego poszukujesz a my podamy Ci konkretne oferty i wyceny usług.

Pytania ?

Telefon w Polsce to 00 48 888 333 162,

Telefon w Niemczech to 00 49 1777054945

Telefon w Czechach 00 420 737 723 850

Zapraszamy do kontaktu!

Amerykańskie auta warto kupić nie tylko dla niższej ceny. Główne elementy oferty to :
Pojazdy rodzinne. Honda Odyssey, Toyota Sienna, Pick Upy,
Muscle car – czyli Corvette, Chalanger, Camaro,
Young i Old-Timery amerykańskie ale również europejskie!
Dodatkowo kochamy motocykle i pomożemy Ci ogarnąć import motocykli z USA!
Import zwykłego Mondeo czy Kugi jest możliwy ale to umiarkowanie sensowne. Takie auta chętnie wyszukamy Ci w Europie w dobrej cenie i stanie.
Pojazdy mocno wypadkowe z USA są kuszące cenowo ale NIE JEST to naszą specjalnością! Zapytaj nas dlaczego!