Franczyza

Franczyza Car For Friend

Pragniemy oferować najlepsze używane auta, dostępne na rynku. Służymy fachową poradą i pomocą we wszystkich kwestiach związanych z kupnem oraz sprzedażą samochodu. Przede wszystkim jednak uczymy naszych klientów, jak rozpoznać i wybierać tylko najlepsze modele aut.

Polecamy specjalną ofertę franczyzową. W ramach współpracy franczyzowej zostaniecie nie tylko właścicielem działalności gospodarczej z wykorzystaniem naszego logo, staniecie się prawdziwymi uczestnikami rynku samochodowego w kraju. Rynku, o niesamowitym potencjale i możliwościach rozwoju. Umożliwiamy korzystanie z naszej wiedzy i kontaktów w Niemczech oraz w Polsce. Chętnie podzielimy się tym co już wiemy. Nauczymy podstawowych zasad naprawy oraz pielęgnacji aut. Powiemy jak odróżniać samochody naprawdę warte uwagi od tych mniej interesujących modeli. Pomagamy w korzystnym rozwoju samochodowego biznesu.

Dlaczego oferujemy Franczyzę, dlaczego dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem?

Jeśli przewozisz innych na drugi brzeg to sam też tam dopływasz!! (Jacek Walkiewicz, Pełna moc możliwości)

Franczyza – czego oczekujemy?

  • szczerego zainteresowania motoryzacją
  • podstawowej wiedzy na temat konkretnych modeli aut.
  • pełnego zaangażowania w rozwój swojej działalności gospodarczej
  • posiadania placu lub garażu, który pomieści kilka/ kilkanaście samochodów.
  • własnego wkładu kapitalowego
  • ciekawej, kreatywnej osobowości oraz entuzjazmu i chęci działania.

Więcej informacji

Z nami będziesz mógł się rozwijać w wybranym tempie. Osobom zainteresowanym i wstępnie zaakceptowanym przez nas, przesyłamy więcej informacji na temat naszego modelu biznesowego (jak wygląda nasza codzienna praca, metody działania, zarobki). Osoba do kontaktu w sprawie franczyzy: Jacek +48 515 515 098 lub mail carforfriend@gmail.com
Nie mówiąc o radości z jazdy kultowymi i fajnymi autami. To będziecie mieli gratis!

Zapytaj o ofertę

Masz pytania dotyczące tego samochodu?