Car For Friend logo

Dlaczego EuroWarsztat?

Zdecydowaliśmy się dać Państwu możliwość napraw i serwisowania kupionych od nas pojazdów na szczególnych warunkach w sieci EuroWarsztat. Skorzystacie tam z wysokiej jakości usług, które w Waszym imieniu będą kontrolowane kosztowo i merytorycznie przez centralę EuroWarsztat. Dodatkowo możecie skorzystać z naszego doradztwa, co warto a czego nie warto w danej chwili w Waszym aucie wykonać serwisowo.

EuroWarsztat to sieć 220 punktów na terenie kraju, gdzie Twoje auto będzie w dobrych rękach.

Zapytaj nas pod numerem 515 515 098 o VOUCHER na usługę albo napisz maila: auta2@autadlaprzyjaciol.pl Tylko dla osób, które kupiły u nas auto w 2019 lub 2020 roku.

- możecie pojechać wprost i zlecić usługę wprost i samodzielnie się rozliczyć z wybranym warsztatem

- ZACHĘCAMY JEDNAK abyście korzystali z usług wybranego warsztatu TYLKO POPRZEZ telefon do nas i zlecenie naprawy/serwisu poprzez naszą firmę. WTEDY macie gwarancję naszego doradztwa oraz PEWNOŚĆ, że Wasze zlecenie zostanie zweryfikowane przez fachowców!

Dodatkowo w przypadkach wątpliwości lub reklamacji samochodu nabytego od JCK Sp. z o.o. lub innej firmy z naszej grupy firm możesz oddać auto do EuroWarsztat w celu oceny szkody czy wady, które wydają Ci się wpływać na cenę lub zakupionego pojazdu bądź na jego użyteczność (patrz też zakładka o reklamacjach i warunkach)

W przypadku zakupu auta on-line możesz również zamówić dostawę samochodu na terenie Polski do jednego z punktów EuroWarsztat, (uwaga! ograniczona dostępność usługi w wybranych warsztatach)

Zapraszamy do korzystania z tych usług