Auta dla Przyjaciół

“Auta dla Przyjaciół” to motto, które dokładnie oddaje powód powstania naszej firmy. Podczas pobytu na terenie Niemiec, na prośbę swoich przyjaciół zacząłem pomagać w wyborze oraz zakupie niemieckich samochodów. Z racji wszechogarniającego zmęczenia związanego z dużą liczbą oszustw w polskich komisach, zwróciliśmy się w stronę pewniejszych i atrakcyjniejszych ofert niemieckich dostawców. Tak krok po kroku kształtował się ostateczny wygląd naszej firmy, który aktualnie pozwala dostarczać na terenie całej Polski rzetelnie sprawdzone, używane samochody z Niemiec.

W jaki sposób działamy?

Nie jesteśmy zwykłymi handlarzami, nie działamy wbrew prawu, nie sprzedajemy „na rowie”, „na Niemca” czy „bez fakturki”. Dostarczamy najtańszą i najbardziej wiarygodną ofertę na rynku motoryzacyjnym w Polsce. Dzięki przynależności do prestiżowej Niemieckiej Organizacji Rzetelnych Handlarzy Samochodami BVFK, możemy zagwarantować naszym klientom ponad 40 tys. dobrych i sprawdzonych pojazdów. Oprócz tego umożliwiamy dostawę samochodów pod wybrany wspólnie adres oraz skorzystanie z naszej internetowej platformy, przeznaczonej do zamawiania i zakupu najlepszych modeli używanych pojazdów.

Jakie są największe korzyści?

  • oszczędzasz czas i pieniądze, równocześnie zyskując więcej gotówki na Twoje wymarzone auto,
  • kupujesz bez stresu, ponieważ dostajesz legalne i prawdziwe dokumenty zakupu,
  • nasi pracownicy mają odpowiednie wykształcenie i doświadczenie w zakresie naprawy pojazdów, logistyki, prawa niemieckiego i polskiego oraz posiadają wysokie kompetencje językowe, szczególnie pomagające w procesie nabywania używanych aut.